Home » Blog » Gezondheid » Volg het verhaal van Esther Pesie (deel 7)

Volg het verhaal van Esther Pesie (deel 7)

door | 6 sep, 2022 | Beweegspecialisten, Gezondheid, Rugklachten, Stress, Therapie

En jawel de laatste oefening van de zittende reeks oefeningen van de Spine qigong geleerd.

Al met al een hele mooie reeks simpele en reuze effectieve oefeningen die veel voor je kunnen betekenen al met een kwartierje per dag oefenen.

Aangezien de oefeningen fysiek best pittig kunnen zijn en energie van je kunnen vragen, is er aan het eind van de zittende oefeningen een hand positie waarbij je middels acupressuur je energie aanvult.

De nier energie om heel precies te zijn. Deze staat aan de basis van je algehele energie huishouding.

Vervolgens is er de afsluitende beweging om de energie weer te laten dalen en tegelijkertijd aan soepele enkel gewrichten te werken.

Voor nu ga ik goed oefenen en post ik over een paar weekjes weer!
Esther

Gerelateerde artikelen

Ik ga stoppen met …

Ik ga stoppen met …

Learnspot stopt in zijn huidige vorm, maar dit is niet het einde! Ik ga op een andere manier verder, en om dit moment te vieren, kun je nu profiteren van diverse speciale aanbiedingen.

Lees meer
Less is more

Less is more

In een wereld vol afleiding en overvloedige prikkels wordt het principe “less is more” steeds relevanter.
Deze uitdrukking, oorspronkelijk afkomstig uit de architectuur, heeft zijn weg gevonden naar verschillende aspecten van het leven.

Lees meer
Zomerretraite 2026 – Soaring Crane

Zomerretraite 2026 – Soaring Crane

Zhineng Qigong – Soaring Crane Retraite (met meester Yan Cui)
Voor het eerst in Nederland: een exclusieve training in de authentieke Soaring Crane (He Xiang) – een krachtige, meditatieve Qigong-vorm uit de Zhineng Qigong-traditie, ontwikkeld onder begeleiding van Dr. Pang Ming.

Wat kun je verwachten?

Unieke kans om deze oefening te leren van meester Yan Cui – voormalig lerares aan het Huaxia Centrum en directe leerling van Dr. Pang.
Diepe ontspanning, versterking van Qi, balans op fysiek, mentaal en energetisch niveau.
Voor alle niveaus toegankelijk – ideaal voor zowel beoefenaars als leraren.
Eerste keer dat deze vorm in Nederland wordt onderwezen!
Nature Taiji Retraite (met Ping Dietrich Shi)
Driedaagse retraite naast Soaring Crane, waarin je Nature Taiji leert – een vloeiende combinatie van Taiji en Zhineng Qigong, ontwikkeld door Master Hu Xilong.

Highlights van Nature Taiji:

13 zachte, meditatieve bewegingen
Activatie van meridianen en acupunctuurpunten
Innerlijke kracht versterken via het Mingmen-gebied
Oefenen met open ogen – rust temidden van het leven
Combi-voordeel:
Volg je beide retraites? Dan krijg je:
✔ Voorrang bij inschrijving
✔ Het boek “Weg met schouderklachten” cadeau

Voertaal: Engels
Locatie & data volgen binnenkort – blijf op de hoogte!

Een zeldzame kans om je Qigong-praktijk te verdiepen met originele, authentieke kennis uit de bron.
Wees welkom!

Lees meer

0 reacties

Een reactie versturen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Regelmatig plaats ik via mijn blog artikelen leuke oefeningen, meditatie’s en verdiepende teksten.

Deze kun je gratis volgen om je kennis te vergroten, beter te ontspannen of gewoon even lekker te bewegen.

Je hebt je met succes ingeschreven!

Tweet
Share
Share
Pin