Home » Blog » Oefeningen » Thuiswerken in Coronatijd

Thuiswerken in Coronatijd

door | 10 mrt, 2021 | Oefeningen

Ik wil graag de volgende oefening met je delen
Deze video staat in het teken van thuiswerken in Coronatijd.
Ik merk n.l. in mijn lessen dat veel cursisten nu ze thuis werken veel meer klachten ervaren in de nek, schouders en armen.
Dus heb jij ook behoefde aan minder spanning, meer rust en ruimte in dit gebied?
Hierbij nodig ik je van harte uit om samen met mij mee te oefenen

Met deze oefening blijf je de circulatie in je bovenlichaam stimuleren waardoor je minder last zult ervaren van klachten aan je nek arm en schouders.
Pas de oefening regelmatig toe tijdens een werkdag en ervaar de kracht van deze powerbreak.

Of vraag naar de zeer uitgebreide online training “Weg met Schouderklachten” via info@studioneemtijd.nl
Of vraag naar de uit drie privé sessies  bestaande “Weg met Schouderklachten” via info@studioneemtijd.nl

 

Fijne dag, Inge

Gerelateerde artikelen

Creëer jullie eigen ontspannende moment bij Studio Neem Tijd

Creëer jullie eigen ontspannende moment bij Studio Neem Tijd

Stel je eigen groep samen bij Studio Neem Tijd
Geniet samen met vrienden, familie of collega’s van een ontspannen en verbindend moment. Kies jullie datum en workshop – wij regelen de rest.
Workshops op maat
Van ontspanning voor rug en schouders tot mindful bewegen en quality time beleven – er is voor ieder wat wils.
Voor iedereen
Onze workshops zijn perfect voor bedrijven en teams als teambuilding en stressreductie, en voor vrienden en familie om samen quality time te ervaren.
Alles geregeld
Professionele begeleiding, warme sfeer en een programma volledig afgestemd op jullie wensen.
Reserveer jullie workshop op maat en ervaar samen écht tijd nemen.

Lees meer

4 Reacties

  1. Irma

    Een bekende oefening, alleen was ik het laatste stukje weer kwijt. Dus een mooie opfrisser 🙂
    Dankjewel.

    Antwoord
    • Inge Duyts

      Dankjewel Irma, dat is ook zo fijn met een video opname. Deel de video gerust met andere belangstellende 😉

      Antwoord
      • Joyce Kuster

        Een fantastische oefeningen. Ik ben Inge nog altijd dankbaar voor alle moeite die Inge heeft gedaan, deze oefening en vele anderen, te kunnen en mogen uitdragen. Door alle jaren heen heb ik alle vertrouwen in haar kundigheid, armte en liefde waarmee ze werkt.

        Antwoord
        • Inge Duyts

          Dankjewel Joyce, Wat fijn dat de oefeningen je veel goeds brengen;-) Veel plezier ermee.

          Antwoord

Een reactie versturen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Regelmatig plaats ik via mijn blog artikelen leuke oefeningen, meditatie’s en verdiepende teksten.

Deze kun je gratis volgen om je kennis te vergroten, beter te ontspannen of gewoon even lekker te bewegen.

Je hebt je met succes ingeschreven!

Tweet
Share
Share
Pin