Het leuke is, dat de oefening nu uit een reeks verschillende bewegingen gaat bestaan. Elke beweging heeft een iets ander doel. De beweging van vandaag is met name goed voor de schouders, armen, vingers, hart & longen en het creëert ruimte van kruin tot staartbeen.
Het zijn voor mij oefeningen die leuk zijn om te doen.
Het was eerlijk gezegd geen makkelijke week. Door de bewegingen komt er spanning los die zo lang heeft vastgezeten. Dit was pijnlijk en onaangenaam.
Inge heeft ook tussendoor even als coach opgetreden, om te zorgen dat ik vooral door blijf oefenen.
Wel op een manier die goed is voor mij. Dit kan ook betekenen dat je een oefening alleen visualiseert.
Als je maar doorgaat!
Wat ik heel belangrijk vind om te benadrukken, is dat het zeker niet zo hoeft te gaan. Niet iedereen krijgt per definitie meer pijn, omdat er spanning loskomt. Iedereen en ieder lichaam is anders. Dus laat het je er in geen geval van weerhouden deze oefeningen te leren, als het je aanspreekt.
Het is niet alttijd tof voor mij (en dat is een understatement), maar ik weet nu al dat het me echt heel veel gaat opleveren en dat het dat ook al doet.
Untill next time!
0 Reacties